• 15 Apr
  • 16 Apr
  • 17 Apr
    • 18:30
      U16
      St.Brigids
      Dicksboro
    • 18:30
      U16
      John Locke’s
      Clara
    • 18:30
      U16
      Piltown
      James Stephens
    • 18:30
      U16
      Glenmore
      Thomastown
    • 18:30
      U16
      Conahy Sharmocks
      Danesfort
    • 18:30
      U16
      Emeralds
      Mooncoin
    • 18:30
      U16
      O.Loughlins
      Tullogher
    • 18:30
      U16
      Tullaroan
      Ballyhale
    • 18:30
      U16
      St.Martins
      Young Ireland’s
    • 18:30
      U16
      Barrow Rangers
      Lisdowney
    • 18:30
      U16
      Mullinavat
      Carrickshock
    • 18:30
      U16
      Windgap
      Kilmacow/Slieverue
    • 18:30
      U16
      St.Lachtains
      St.Annes
    11 more events »Close
  • 18 Apr
    • 18:45
      U16
      Blackswhites
      Rower Inistioge
  • 19 Apr
  • 20 Apr
    • 10:30
      U14
      St.Brigids
      Windgap
    • 10:30
      U14
      John Locke’s
      Glenmore
    • 10:30
      U14
      St.Annes/Tullaroan
      Emeralds
    • 10:30
      U14
      James Stephens
      Clara
    • 10:30
      U14
      Dicksboro
      St.Lachtains
    • 10:30
      U14
      Conahy Sharmocks
      St.Martins
    • 10:30
      U14
      Danesfort
      Mooncoin
    • 10:30
      U14
      Young Irelands
      Thomastown
    • 11:30
      U14
      St.Brigids
      Glenmore
    • 11:30
      U14
      John Locke’s
      Windgap
    • 11:30
      U14
      St.Annes/Tullaroan
      Clara
    • 11:30
      U14
      Emeralds
      James Stephens
    • 11:30
      U14
      Dicksboro
      St.Martins
    • 11:30
      U14
      Conahy Sharmocks
      St.Lachtains
    • 11:30
      U14
      Danesfort
      Thomastown
    • 11:30
      U14
      Mooncoin
      Young Irelands
    • 12:30
      U14
      St.Brigids
      John Locke’s
    • 12:30
      U14
      Glenmore
      Windgap
    • 12:30
      U14
      St.Annes/Tullaroan
      James Stephens
    • 12:30
      U14
      Emeralds
      Clara
    • 12:30
      U14
      Dicksboro
      Conahy Sharmocks
    • 12:30
      U14
      St.Lachtains
      St.Martins
    • 12:30
      U14
      Danesfort
      Young Ireland’s
    • 12:30
      U14
      Mooncoin
      Thomastown
    • 14:00
      MIN
      Kilkenny
      Cork
    • 14:00
      U16
      Kilkenny
      Offaly
    • 15:00
      ADU
      Kilkenny
      Tipperary
    25 more events »Close
  • 21 Apr
  • 22 Apr
  • 23 Apr
  • 24 Apr
    • 18:45
      U16
      Dicksboro
      Clara
    • 18:45
      U16
      Glenmore
      Piltown
    • 18:45
      U16
      Thomastown
      James Stephens
    • 18:45
      U16
      St.Brigids
      John Locke’s
    • 18:45
      U16
      Conahy Sharmocks
      Ballyhale
    • 18:45
      U16
      Emeralds
      Tullogher
    • 18:45
      U16
      Danesfort
      Tullaroan
    • 18:45
      U16
      Mooncoin
      O.Loughlins
    • 18:45
      U16
      St.Martins
      St.Lachtains
    • 18:45
      U16
      Young Ireland’s
      Barrow Rangers
    • 18:45
      U16
      Lisdowney
      St.Annes
    • 18:45
      U16
      Blackswhites
      Kilmacow/Slieverue
    • 18:45
      U16
      Rower Inistioge
      Mullinavat
    • 18:45
      U16
      Windgap
      Carrickshock
    12 more events »Close
  • 25 Apr
  • 26 Apr
  • 27 Apr
  • 28 Apr
  • 29 Apr
  • 30 Apr
  • 01 May
  • 02 May
  • 03 May
  • 04 May
  • 05 May
  • 06 May
  • 07 May
  • 08 May
  • 09 May
  • 10 May
  • 11 May
  • 12 May