• 20 May
    • 15:00
      SCH
      Gaelscoil Osrai 2
      Kilmacow
  • 21 May
    • 15:30
      SCH
      St. Aidan's, Kilmanagh
      Clara
    • 15:30
      SCH
      Tullaroan
      Skeough/Graigue
    • 15:30
      SCH
      Rower Inistioge
      Ballyhale
    • 15:30
      SCH
      Conahy
      Dunamaggin
    2 more events »Close
  • 22 May
    • 19:15
      U14
      Dicksboro
      Carrickshock
    • 19:15
      U14
      Mullinavat
      Clara
    • 19:15
      U14
      Tullogher
      Kilmacow/Slieverue
    • 19:15
      U14
      Naomh Brid
      Blackswhites
    • 19:15
      U14
      Barrow Rangers
      Graiguenamanagh
    • 19:15
      U14
      Bennetsbridge
      Ballyhale
    • 19:15
      U14
      St.Brigids
      James Stephens
    • 19:15
      U14
      Young Ireland’s
      Conahy Sharmocks
    • 19:15
      U14
      Emeralds
      St.Martins
    • 19:15
      U14
      Glenmore
      Piltown
    • 19:15
      U14
      John Locke’s
      Windgap
    • 19:15
      U14
      Mooncoin
      Thomastown
    10 more events »Close
  • 23 May
    • 15:00
      SCH
      Gaelscoil Osrai 1
      St. John of God
    • 19:00
      U14
      Tullaroan/St Annes
      Danesfort
    • 19:15
      U14
      Lisdowney
      Erins Own
    1 more event »Close
  • 24 May
  • 25 May
    • 11:00
      U14
      O.Loughlins
      Rower Inistioge
  • 26 May
  • 27 May
    • 15:00
      SCH
      Piltown
      Castlecomer
    • 15:30
      SCH
      Ballyraggett
      Gaelscoil Osrai 2
  • 28 May
    • 15:00
      SCH
      Windgap
      Johnstown
    • 15:30
      SCH
      Urlingford
      Thomastown
    • 18:00
      SCH
      Danesfort
      Rower Inistioge
    • 19:00
      SCH
      Mooncoin
      St. Aidan's, Kilmanagh
    2 more events »Close
  • 29 May
    • 19:00
      U14
      St.Brigids
      St.Martins
    • 19:00
      U14
      Young Ireland’s
      Danesfort
    • 19:00
      U14
      Tullaroan/St Annes
      Conahy Sharmocks
    • 19:00
      U14
      Emeralds
      James Stephens
    • 19:00
      U14
      Glenmore
      Dicksboro
    • 19:00
      U14
      John Locke’s
      Thomastown
    • 19:00
      U14
      Mooncoin
      Windgap
    • 19:00
      U14
      Carrickshock
      Piltown
    • 19:00
      U14
      Mullinavat
      St.Lachtains
    • 19:00
      U14
      Tullogher
      Rower Inistioge
    • 19:00
      U14
      Kilmacow/Slieverue
      O.Loughlins
    • 19:00
      U14
      Naomh Brid
      Ballyhale
    • 19:00
      U14
      Erins Own
      Barrow Rangers
    • 19:00
      U14
      Graiguenamanagh
      Lisdowney
    • 19:00
      U14
      Bennetsbridge
      Blackswhites
    13 more events »Close
  • 30 May
    • 18:00
      SCH
      Dunamaggin
      St. Canice's B
    • 19:30
      SCH
      Bunscoil McAuley Rice
      St. Canices A
  • 31 May
  • 01 Jun
  • 02 Jun
  • 03 Jun
  • 04 Jun
  • 05 Jun
  • 06 Jun
  • 07 Jun
  • 08 Jun
  • 09 Jun
  • 10 Jun
  • 11 Jun
  • 12 Jun
  • 13 Jun
  • 14 Jun
  • 15 Jun
  • 16 Jun